Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ uncooled microbolometer camera detector ] mecz 109 produkty.
Ultrakompaktowa kamera termowizyjna 256x192/12µm typu plug-in do urządzeń mobilnych
| Typ detektora: | Niechłodzony mikrobolometr VOx FPA |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
Niechłodzony detektor FPA 1280x1024/12μm do kamery nadzoru termicznego
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 50/60 Hz |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 400x300 17μm z pomiarem temperatury
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzona kamera termowizyjna VOx do wykrywania gorączki
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
LC260 Mała wielkość niechłodzona kamera wykrywająca gorączkę LWIR Core 256x192/12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Zakres temperatur: | 20 ℃ ~ 50 ℃ |
Inteligentna kamera termowizyjna montowana w pojeździe alarmowym zapewniająca bezpieczną jazdę
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niedźwiedzie moduł termowizyjny LWIR z mikrobolometrem VOx 640x512 12 µm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Podwyższony moduł kamery IR do badania temperatury skóry
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
GAVIN330 Moduły kamer chłodzonych MWIR 320x256 30μm Różne opcje obiektywów zmiennoogniskowych
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x67x80mm |
| Wysoka czułość: | ≤10mK |
Światła waga 256x192 Rozdzielczość 12μm Pixel Pitch Thermal Camera Core dla AIoT i Industrial Vision
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Typowy pobór mocy: | 330mW |

