Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ uncooled microbolometer camera detector ] mecz 109 produkty.
Chłodzony detektor podczerwieni FPA MCT 320x256 30μm do szybkiej integracji
| Tworzywo: | MCT |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
Elastyczny niechłodzony moduł termowizyjnej kamery bezpieczeństwa z LWIR 640x512 12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Rozmiar: | 25,4 x 25,4 x 14,1 (z migawką) |
| Typowy pobór mocy: | <0,75 W |
Wtykowa kamera termowizyjna z mikrobolometrem VOx bez chłodzenia 120×90/12μm i ostrością bez regulacji ≤50mK NETD
| NETD: | ≤50mk |
|---|---|
| Czujnik podczerwieni: | 120×90/12µm |
| Tryb ostrości: | Skup się swobodnie |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR z wyraźnym obrazowaniem 640x512 12μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
9,1 mm obiektyw niechłodzony moduł termowizyjny 30 Hz 640 x 512 12 μm dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery w podczerwieni z ostrością stałą Athermal 19mm/24mm obiektyw
| Rezolucja: | 640 × 512 |
|---|---|
| Typowy NETD: | <40mK |
| Stałe skupienie Athermal: | 19 mm/24 mm |
Elastyczny niechłodzony rdzeń modułu termowizyjnego z LWIR 640x512 / 12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 25,4 x 25,4 x 14,1 (z migawką) |
| Typowy pobór mocy: | <0,75 W |
Medyczna kamera termowizyjna Rdzeń kamery na podczerwień 384x288 17um
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR z zakresem pomiaru temperatury od -20°C do 150°C / od 0°C do 550°C
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Zoptymalizowany moduł kamery termowizyjnej SWaP-C iLC212 z obiektywem 3,2 mm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700 mW |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

