Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ vox ] mecz 149 produkty.
GAVIN330 Moduły kamer chłodzonych MWIR 320x256 30μm Różne opcje obiektywów zmiennoogniskowych
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x67x80mm |
| Wysoka czułość: | ≤10mK |
LWIR 320x256/30μm Chłodzony rdzeń kamery podczerwonej z 20mK NETD do wykrywania wycieku gazu
| Rozmiar: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Inspekcja budynku Moduł kamery IR Rdzeń termowizyjny 640x512/17μm
| Technologia: | podczerwony |
|---|---|
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
| Rozmiar: | 44,5 x 44,5 x 36,6 mm |
Rdzeń kamery termowizyjnej HD LWIR 640x512/12μm do kontroli zasilania elektrycznego
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
N-Driver384 Moduł kamery noktowizyjnej na podczerwień 384x288 dla bezpiecznej jazdy
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
12μm 1280x1024 Niechłodzony moduł czujnika kamery termowizyjnej o wysokiej czułości
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień MegaPixel Plug Series stosowany w złożonych środowiskach
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł termicznej kamery do badania podwyższonej temperatury skóry 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej do ekranowania gorączki 400x300
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
400x300 17μm Rdzeń kamery termowizyjnej System przesiewania gorączki termowizyjnej
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

