Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 12um thermal security camera module ] mecz 80 produkty.
Wysoka dokładność 256×192/12μm Moduł termowizyjny bez chłodzenia do pomiaru temperatury
| Detektor podczerwieni: | 256×192/12µm |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
| Typ: | Moduł cieplny niechłodzony |
Rdzeń kamery termicznej 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm×44.45mm×26mm
| napięcie robocze: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
RS232 Niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień 640x512 12um dla ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej drona 640x512 12um do konserwacji zapobiegawczej
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Chłodzony bezchłodny bezzałogowy rdzeń kamery termicznej 640x512 12um
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR Camera z komponentami rozszerzeniowymi VPC/USB3.0/GigE/Cameralink
| Waga: | 67g |
|---|---|
| Typowy NETD: | <40mK |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Nieochłodzone układy płaszczyzny ogniskowej, rdzenie kamery termicznej 50Hz, częstotliwość obrazu 67g
| napięcie robocze: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |
| Rezolucja: | 640 × 512 |
LWIR Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 640x512/12µM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
LWIR Uncooled 640x512 12μM Moduł termowizyjny do osobistego widzenia w nocy
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Ręczne rdzeń kamery termicznej 4V ~ 6V z stałym ostrością 19mm/24mm
| Waga: | 67g |
|---|---|
| Rezolucja: | 640 × 512 |
| Stałe skupienie Athermal: | 19 mm/24 mm |

