Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 12um thermal security camera module ] mecz 80 produkty.
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 1280x1024 12μm do ochrony i monitorowania
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 25Hz |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR z wyraźnym obrazowaniem 640x512 12μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
9.1mm 30Hz LWIR 640x512 12µm moduł kamery na podczerwień do dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Nieochłodzony moduł kamery termicznej 640x512 12 μm Typowy NETD 40mk dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamer termicznych niechłodzonych 256x192 / 12μm dla AIoT
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Kompaktowy moduł kamery termowizyjnej LWIR 640x512 12μM dla inteligentnego sprzętu
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termicznej 1280x1024 12μm o wysokiej temperaturze
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 12μM na podczerwień długofalowa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Kompaktowa konstrukcja Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 640x512 12μm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niezakłócony moduł termowizyjny LWIR 640x512/12µm z wysoką czułością termiczną
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

