Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 12um thermal security camera module ] mecz 80 produkty.
12μm 1280x1024 Niechłodzony moduł czujnika kamery termowizyjnej o wysokiej czułości
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
ARM SDK Niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień 640x512 14um Kontrolowany port szeregowy
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Tlenek wanadu Niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień Typowy NETD 40mK dla ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny 640x512 12μM do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery na podczerwień 640x512 12μM z obiektywem 25 mm do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Wyczyść rdzeń kamery termowizyjnej LWIR z detektorami podczerwieni 640x512 12μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł termowizyjny LWIR VOx 640x512 zintegrowany z kamerą na podczerwień
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Lekki, niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień 8 ~ 14μm do ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł obrazowania termicznego LWIR niechłodzony 640x512 12μm Detektor, NETD<40mk
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
640x512/12μm FPA Niechłodzony detektor podczerwieni do obrazowania termicznego
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

