Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 12um thermal security camera module ] mecz 80 produkty.
OEM MCT MWIR Moduł kamery o wysokiej rozdzielczości 1280x1024/12μm
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Szybka integracja Moduły kamer chłodzonych podczerwienią EYAS1212 Mega Pixel 149x58,5x71mm
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
Chłodzony moduł termiczny Rdzeń kamery 1280x1024 12μM Wysoka czułość termiczna
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
PLUG612 Niechłodzony rdzeń kamery LWIR 640x512 12μm z wyraźnym obrazowaniem termowizyjnym
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
LWIR 256x192 12um FPA Mała kamera mikrobolometryczna na podczerwień
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Pobór energii: | 700mW |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Pakiet ceramiczny Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 384x288 12μM
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
640x512 12µM Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej z dużą matrycą 1280x1024 12μM do monitorowania bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Detektory podczerwieni 640x512 12μM Rdzeń kamery LWIR do kontroli medycznej
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 640x512 12μM do termografii
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |

