Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 400x300 thermal imaging security camera ] mecz 67 produkty.
Niechłodzony detektor podczerwieni z matrycą płaszczyzny ogniskowej 400x300 / 17μm Materiał VOx
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej PLUG417R bez chłodzenia 400x300 / 17µm
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
LWIR VOx Mikrobolometr Niechłodzony wykrywacz podczerwieni 400x300/12μm do termografii
| Rezolucja: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rdzeń długofalowej kamery termowizyjnej VOx z różnymi obiektywami IR
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
Czujnik termiczny VOx o wysokiej czułości 400x300 / 17μm do trudnych warunków
| Transduktor: | Tlenek wanadu FPA |
|---|---|
| rozmiar: | 30x19,8x7,32mm |
| typ: | Niechłodzony mikrobolometr |
Mini niechłodzone detektory podczerwieni 400x300/12μm
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Waga: | <1,5 g |
| Typ: | Mikrobolometr |
Ultra przezroczysty chłodzony rdzeń kamery MWIR
| Używany do: | Kamera monitorująca |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej FPA 400x300 17um
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzony moduł kamery do nadzoru termicznego LWIR 640x512 17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Moduł kamery termowizyjnej OEM IR o wysokiej rozdzielczości Wykrywanie dalekiego zasięgu
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

