Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 400x300 thermal imaging security camera ] mecz 67 produkty.
Moduł kamery termowizyjnej 400x300 17μm LWIR Niechłodzony z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 400x300 17μM do inspekcji budowlanych
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzone czujniki podczerwieni o długich falach 400x300 17μm Materiał tlenku wanadu
| Rezolucja: | 400x300 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| Typ: | Mikrobolometr |
Moduł kamery termicznej niechłodzonej z rdzenia w zakresie podczerwieni serii PLUG-R 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Zakres pomiaru temperatury: | -20 ℃ ~ 550 ℃ |
| NETD: | <30 mK |
Moduł niechłodzonej kamery na podczerwień VOx 400x300 / 17μm Szybki rozwój
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej OEM LWIR Niechłodzony 400x300 17μM z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Termografia przemysłowa Moduł kamery termowizyjnej LWIR Niechłodzony 400x300 17μM
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Nieschłodzony detektor podczerwieni VOx 400x300 do kamery termowizyjnej
| Resolution: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Size: | 12μm |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzona kamera termowizyjna do wykrywania gorączki z LWIR 400x300 / 17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 60Hz z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

