Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 400x300 thermal imaging security camera ] mecz 67 produkty.
Niechłodzony detektor termowizyjny FPA 8 ~ 14μm dla ADAS
| Rezolucja: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Mały rozmiar długofalowego rdzenia termowizyjnego 400x300 COIN417G2
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
PLUG617 Moduł kamery bezpieczeństwa termicznego LWIR z rozdzielczością 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Niechłodzony moduł termowizyjny 256x192 / 12μm do kamery bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700mW |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł obrazowania termicznego 256x192/12μm do kamer bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700mW |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rdzeń termowizyjny LWIR 640X512/12μm do wyraźnego obrazowania i aplikacji AIoT
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ± 3 ℃ lub ± 3% |
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 / 17μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| NETD: | <30 mK |
|---|---|
| Waga: | ≤77g |
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 17μm niechłodzony z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| NETD: | <30 mK |
Rdzeń kamery termowizyjnej VOx LWIR Screening Niechłodzony 400x300 17μm
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm LW |

