Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 400x300 thermal imaging security camera ] mecz 67 produkty.
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 400x300 17μm z pomiarem temperatury
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł termicznej kamery do badania podwyższonej temperatury skóry 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termicznej LWIR do badania gorączki 400x300/17μm do diagnostyki medycznej
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Liniowy rdzeń kamery termowizyjnej LWIR Niechłodzony 400x300 50Hz
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
400x300 / 17µm Nieschłodzony Detektor Podczerwieni do Kamery Monitorującej
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej Longwave FPA 400x300 / 17μm VOx
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
Niechłodzona kamera termowizyjna FPA 50 Hz do monitorowania bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej LWIR o wysokiej czułości Niechłodzony NETD 30mk 8 ~ 14μm
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR niechłodzony w poziomie 30mK dla ADAS
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

