Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ infrared thermal security camera module ] mecz 387 produkty.
800x600 17μm Niechłodzony wykrywacz podczerwieni do obrazowania termicznego i termografii
| Rezolucja: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rozmiar: | 35x25x7,4mm |
1280x1024 12μm chłodzony detektor podczerwieni ze zintegrowanym zespołem chłodnicy Dewara
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Opakowania na poziomie wafla Niechłodzone detektory podczerwieni LWIR Industrial IR Sensor
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
Czujnik termiczny VOx o wysokiej czułości 400x300 / 17μm do trudnych warunków
| Transduktor: | Tlenek wanadu FPA |
|---|---|
| rozmiar: | 30x19,8x7,32mm |
| typ: | Niechłodzony mikrobolometr |
Detektor podczerwieni chłodzony MWIR o rozmiarze piksela 30µm, rozdzielczości 320x256, z NETD 10mK do obrazowania gazów optycznych
| Rozmiar piksela: | 30μm |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
Niechłodzone detektory podczerwieni 30mK 50Hz 60Hz dla bezpieczeństwa / monitoringu
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Wysokiej wrażliwości chłodzone detektory podczerwone z chłodnikiem krydowym RS058
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Długie fale: | 7,7 ~ 9,5 (LW) |
Chłodzone detektory podczerwieni typu II Superlattice Długa fala 320x256 / 30μm
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Zakres widmowy: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |
Lekkie integracyjne kryochłodziarko Stirling 750 mW dla chłodzonych detektorów podczerwieni
| Moc chłodzenia: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Stabilne zużycie energii: | <12 W (550 mW przy 77 K przy 20 ℃) |
| Temperatura pracy: | -45℃~+85℃ |
Nieochłodzone układy płaszczyzny ogniskowej, rdzenie kamery termicznej 50Hz, częstotliwość obrazu 67g
| napięcie robocze: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |
| Rezolucja: | 640 × 512 |

