Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ infrared thermal security camera module ] mecz 387 produkty.
Detektor obrazowania termicznego chłodzonego MWIR o wymiarach 320x256/30μm z 10mK NETD do obrazowania gazowego
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 142×58,5×71 |
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
Akcelerator do chłodzonego detektora podczerwieni 320x25 30μm MCT MWIR Szybka integracja
| Rezolucja: | 320x256 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
400mW RS046 Integral Rotary Stirling Cryocooler do chłodzonych detektorów podczerwieni
| Moc chłodzenia: | (@77K@20℃)>400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000 godz |
| Stabilne zużycie energii: | <3,2 W (130 mW przy 100 K przy 20 ℃) |
RS079 750mW Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara Wbudowana elektronika napędu
| Moc chłodzenia: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Stabilne zużycie energii: | <12 W (550 mW przy 77 K przy 20 ℃) |
| Temperatura pracy: | -45℃~+85℃ |
RS046H 400mW Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara Split Rotary Stirling Cryocooler
| Moc chłodzenia: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Stabilne zużycie energii: | <3,5 W (130 mW przy 100 K przy 20°C) |
| Temperatura pracy: | -45℃~+85℃ |
256x192 12μm Detektor mikrobolometryczny Vox
| Rezolucja: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50/60Hz |
| Rozmiar: | 23x13x7,32mm |
RS046H Split, zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
| Moc chłodzenia: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Stabilne zużycie energii: | <3,5 W (130 mW przy 100 K przy 20°C) |
| Temperatura pracy: | -45℃~+85℃ |

