Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ infrared thermal security camera module ] mecz 387 produkty.
320x256 rozdzielczość 10,3-10,9μm Zakres widmowy 20mK NETD Chłodzony moduł obrazowania termicznego do wykrywania wycieków gazu
| Zakres widmowy: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
| Komunikacja: | Standard: USB2.0/LV-TTL; Opcjonalnie: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
15μm 640x512 chłodzony detektor podczerwieni MWIR ze zintegrowaną chłodnicą Stirlinga RS058
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Zakres widmowy 8 ~ 14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Elastyczne chłodzone detektory podczerwieni MWIR z chłodnicą dzieloną Stirlinga RS046H
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
384x288 17μM Niechłodzony moduł termiczny Szybka integracja do diagnostyki zdrowotnej
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
320x256/30μm Chłodzony wykrywacz obrazu termicznego MWIR z 10mK NETD do wykrywania wycieków gazów VOC
| Zakres spektralny: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
| Rozmiar piksela: | 30μm |
320x256 rozdzielczość 30μm Wielkość pikseli MWIR Chłodzony detektor podczerwieni do obrazowania gazu optycznego z 10mK NETD do wykrywania wycieków gazu
| Rozmiar piksela: | 30μm |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
| Zakres widmowy: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |
Mini niechłodzone detektory podczerwieni 400x300/12μm
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Waga: | <1,5 g |
| Typ: | Mikrobolometr |
Niechłodzony detektor podczerwieni z matrycą płaszczyzny ogniskowej 400x300 / 17μm Materiał VOx
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
LWIR VOx Mikrobolometr Niechłodzony wykrywacz podczerwieni 400x300/12μm do termografii
| Rezolucja: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Wysoka dokładność 256×192/12μm Moduł termowizyjny bez chłodzenia do pomiaru temperatury
| Detektor podczerwieni: | 256×192/12µm |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
| Typ: | Moduł cieplny niechłodzony |

