Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ infrared thermal security camera module ] mecz 387 produkty.
Zewnętrzny niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12μM z obiektywem 25 mm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny wysokiej rozdzielczości VOx do termografii przemysłowej
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł podczerwieni 1280 x 1024/12 μm zapewniający ultrawyraźne obrazowanie termowizyjne
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
400x300 / 17µm Nieschłodzony Detektor Podczerwieni do Kamery Monitorującej
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
Niechłodzony detektor FPA 1280x1024/12μm do kamery nadzoru termicznego
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 50/60 Hz |
Przenośny moduł termowizyjny o rozdzielczości 256×192, rozmiarze piksela 12μm, ultrakompaktowy do termowizyjnej kamery wtykowej
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Rozmiar piksela: | 12μm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Chłodzony detektor podczerwieni MWIR 15μM 640x512 do systemu zdalnego monitorowania
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
Moduł optycznego obrazowania gazu MWIR chłodzony, o rozdzielczości 320x256, rozmiarze piksela 30 μm i NETD 10 mK do wykrywania wycieków gazu
| Czas chłodzenia (23 ℃): | ≤8min przy 12V |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
| Rozmiar piksela: | 30μm |
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe OEM do zaawansowanego systemu wspomagania kierowcy
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

