Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ infrared thermal security camera module ] mecz 387 produkty.
Rdzeń kamery termicznej 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm×44.45mm×26mm
| napięcie robocze: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
256×192/12μm rozdzielczość Plug-in termiczna kamera z interfejsem USB2.0 i konstrukcja bez ostrości
| Rozdzielczość detektora podczerwieni: | 256×192/12µm |
|---|---|
| Zakres pomiaru temperatury: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ |
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
Rdzeń zewnętrznej kamery termowizyjnej LWIR 640x512 25,4 mm × 25,4 mm × 35 mm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny 640x512 12μM do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
3-osiowy rdzeń kamery termowizyjnej LWIR o zakresie widmowym 8 ~ 14 μM dla robotów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
LWIR Uncooled 640x512 12μM Moduł termowizyjny do osobistego widzenia w nocy
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej drona 50mK 640x512 12µm Niskie zużycie energii
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR Camera z komponentami rozszerzeniowymi VPC/USB3.0/GigE/Cameralink
| Waga: | 67g |
|---|---|
| Typowy NETD: | <40mK |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Detektor obrazowania gazu optycznego 20mK NETD z rozdzielczością 320x256 i zakresem widmowym 10,3-10,9μm
| *MTTF: | ≥10000 godz |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Systemy EO-IR Zintegrowany chłodzony detektor podczerwieni LWIR 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |

