Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ infrared thermal security camera module ] mecz 387 produkty.
Niechłodzony mikrobolometryczny rdzeń kamery termowizyjnej do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
LWIR Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 640x512/12µM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 640x512/12µM dla lepszej widoczności
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń zewnętrznej kamery termowizyjnej LWIR 640x512 25,4 mm × 25,4 mm × 35 mm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Kamera termiczna do wykrywania gorączki, niechłodzony moduł termiczny LWIR 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Podłączona do smartfonu, niechłodzona kamera termiczna o pojemności 256×192/12μm przeznaczona do wykorzystania w hotspotach elektrycznych i aplikacjach mobilnych
| Rozdzielczość detektora podczerwieni: | 256×192/12µm |
|---|---|
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
| Dokładność pomiaru temperatury: | Większa z ±2℃ / ±2% |
SWaP-C Sharp Clear Moduł termowizyjny Niechłodzony LWIR 8~14μm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Ręczne rdzeń kamery termicznej 4V ~ 6V z stałym ostrością 19mm/24mm
| Waga: | 67g |
|---|---|
| Rezolucja: | 640 × 512 |
| Stałe skupienie Athermal: | 19 mm/24 mm |
Niechłodzony rdzeń kamery termicznej LWIR z soczewką atermalną o stałej ostrości 19 mm/24 mm
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 50 Hz |
| Stałe skupienie Athermal: | 19 mm/24 mm |
Moduł termowizyjny TWIN612 Ostre i wyraźne obrazy z dokładnością ± 2 ℃ lub ± 2%
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

