Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
Niechłodzony moduł termowizyjny VOx o wysokiej dokładności temperaturowej ±2 ℃
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Zwiększona przejrzystość i precyzja rdzenia kamery termowizyjnej HD 1280x1024
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
LWIR 320x256/30μm Chłodzony rdzeń kamery podczerwonej z 20mK NETD do wykrywania wycieku gazu
| Rozmiar: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Moduł kamery termicznego nadzoru LWIR o wysokiej rozdzielczości Niechłodzony < 30mK NETD
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Moduł kamer bezpieczeństwa termicznego niechłodzony LWIR 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Niechłodzony moduł kamery obserwacyjnej do obrazowania termicznego LWIR 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Nieochłodzone układy płaszczyzny ogniskowej, rdzenie kamery termicznej 50Hz, częstotliwość obrazu 67g
| napięcie robocze: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |
| Rezolucja: | 640 × 512 |
Stabilny rdzeń kamery termowizyjnej niechłodzony 640x512/17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rozmiar: | 44,5x44,5x33,6mm |
Niechłodzony moduł termiczny PLUG617 z detektorem podczerwieni LWIR 640x512/17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Moduł obrazowania termicznego bezchłodzonego z rozdzielczością 640x512
| Typowy NETD: | <40mK |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |

