Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
800x600 17μm Niechłodzony wykrywacz podczerwieni do obrazowania termicznego i termografii
| Rezolucja: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rozmiar: | 35x25x7,4mm |
LWIR VOx Mikrobolometr Niechłodzony wykrywacz podczerwieni 400x300/12μm do termografii
| Rezolucja: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny 640x512 12μM do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Kompaktowy moduł kamery termowizyjnej LWIR 640x512 12μM dla inteligentnego sprzętu
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł termowizyjny LWIR VOx 640x512 zintegrowany z kamerą na podczerwień
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł kamery termowizyjnej 1280x1024 LWIR z obiektywem zmiennoogniskowym 30 mm - 180 mm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
256×192 Rozdzielczość 12μm Wielkość pikseli Moduł termiczny do podłączenia z 300mW zużyciem energii
| Typowy pobór mocy: | 300 MW |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
| Obiektyw (HFOV/FL): | 56°/3,2 mm |
Moduł termowizyjny LWIR VOx 640x512 zintegrowany z kamerą na podczerwień
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery na podczerwień 640x512 12μM z obiektywem 25 mm do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł termowizyjny LWIR VOx 640x512 zintegrowany z kamerą na podczerwień
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |

