Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
Opakowania na poziomie wafla Niechłodzone detektory podczerwieni LWIR Industrial IR Sensor
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
Moduł termicznej kamery do badania podwyższonej temperatury skóry 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termicznej LWIR do badania gorączki 400x300/17μm do diagnostyki medycznej
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
OEM MCT MWIR Moduł kamery o wysokiej rozdzielczości 1280x1024/12μm
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
Moduł kamery bezpieczeństwa termowizyjnego LWIR 400x300, niechłodzony
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
| Ramka klatek: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Moduł niechłodzonej kamery termowizyjnej LWIR 400x300
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
| Ramka klatek: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
PLUG612 Niechłodzony rdzeń kamery LWIR 640x512 12μm z wyraźnym obrazowaniem termowizyjnym
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
Prędkość obrazu 100 Hz MWIR Moduł obrazowania termicznego Chłodzony HgCdTe 640x512/15μm
| Typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
Jasne obrazy termiczne LWIR Niechłodzony rdzeń kamery PLUG612 640x512/12μm
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |

