Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
GAVIN330 Moduły kamer chłodzonych MWIR 320x256 30μm Różne opcje obiektywów zmiennoogniskowych
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x67x80mm |
| Wysoka czułość: | ≤10mK |
Moduł kamery termicznej bezzałogowego statku powietrznego do termografii powietrznej
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł obrazowania termicznego o lekkiej masie bezchłodzenia 120×90/12μm do zastosowań AIoT z interfejsem USB 2.0
| Temperatura przechowywania: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| czujnik termowizyjny: | 120x90/12µm |
| Dokładność pomiaru temperatury: | Większa z ±2℃ / ±2% |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń długofalowej kamery termowizyjnej VOx z różnymi obiektywami IR
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
640x512 12μm Niechłodzony detektor podczerwieni Czujnik obrazowania w podczerwieni LWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Nieschłodzony detektor podczerwieni VOx 400x300 do kamery termowizyjnej
| Resolution: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Size: | 12μm |
| NETD: | <30mK |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 640x512 12μm PLUG612R LWIR do szybkiej integracji
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termicznej LWIR bezchłodnej o rozdzielczości 120×90 12 μm Rozmiar pikseli Moduł kamery termicznej LWIR z uniwersalnymi interfejsami sterowania
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
|---|---|
| Obiektyw (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
Moduł kamery termowizyjnej FPA Large Array 1280x1024 12μm do ochrony i monitorowania
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |

