Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 640x512 12μM do termografii
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
PLUG1212 Niechłodzony moduł HD LWIR 1280x1024/12μm do ultraczystego obrazowania termowizyjnego
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł obrazowania termicznego o długich falach z wykrywaczem podczerwieni 640x512 12 μm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Ultrakompaktowy niechłodzony moduł termiczny z obiektywem 9,1/13/19mm
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Podłączona do smartfonu, niechłodzona kamera termiczna o pojemności 256×192/12μm przeznaczona do wykorzystania w hotspotach elektrycznych i aplikacjach mobilnych
| Rozdzielczość detektora podczerwieni: | 256×192/12µm |
|---|---|
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
| Dokładność pomiaru temperatury: | Większa z ±2℃ / ±2% |
Rozdzielczość Moduł termowizyjny 1280x1024 z obiektywem zmiennoogniskowym 30 - 180 mm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 25Hz |
384x288 17μM Niechłodzony moduł termiczny do medycznego badania obrazu termicznego
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł obrazowania termicznego LWIR niechłodzony 640x512 12μm Detektor, NETD<40mk
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
SWaP-C Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

