Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
Niechłodzony detektor FPA 1280x1024/12μm do kamery nadzoru termicznego
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 50/60 Hz |
640x512 15μm Moduł chłodzony MCT MWIR Szybka integracja Zatwierdzona przez RoHS
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
Minikturowy rdzeń kamery termowizyjnej LWIR zintegrowany z dronami 640x512 12µm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rdzeń kamery MCT MWIR o wysokiej czułości z płytą zbliżeniową
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej HD LWIR 640x512/12μm do kontroli zasilania elektrycznego
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Lekki rdzeń kamery termowizyjnej 120x90 / 17μM do pomiaru temperatury ciała ludzkiego
| Rezolucja: | 120x90 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| Zakres temperatur: | 20 ℃ ~ 50 ℃ |
Rdzeń kamery termowizyjnej LC130 z niechłodzonym detektorem 120x90 / 17μM do pomiaru temperatury
| Rezolucja: | 120x90 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| Zakres temperatur: | -20℃~+400℃ |
Przenośna niechłodzona kamera termowizyjna o rozdzielczości 120x90 i interfejsie USB 2.0 do wizji przemysłowej
| Typowy pobór mocy: | 150 mW |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -45℃~+85℃ |
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
Pakiet ceramiczny Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 384x288 12μM
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Ręczne rdzeń kamery termicznej 4V ~ 6V z stałym ostrością 19mm/24mm
| Waga: | 67g |
|---|---|
| Rezolucja: | 640 × 512 |
| Stałe skupienie Athermal: | 19 mm/24 mm |

