Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
Detektory podczerwieni 640x512 12μM Rdzeń kamery LWIR do kontroli medycznej
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej HD LWIR chłodzony 640x512 Wysoka czułość termiczna
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |
Kamera termiczna o rozdzielczości 120×90 z interfejsem USB2.0 dla urządzeń mobilnych
| Temperatura przechowywania: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
| Typowy pobór mocy: | 150 mW |
Wysokiej wrażliwości LWIR ochłodzony wykrywacz podczerwieni do zastosowań bezpieczeństwa
| Technologia: | Podczerwony |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 7,7 ~ 9,5 (LW) |
| Tworzywo: | T2SL |
Plug-in kamera termiczna o rozdzielczości 256×192 i rozmiarze pikseli 12μm dla smartfonów za pośrednictwem interfejsu USB 2.0
| Typ: | Wtykowa kamera termowizyjna do smartfonów |
|---|---|
| Rezolucja: | 256×192 |
| Rozmiar piksela: | 12μm |
Chłodzony moduł termiczny detektora podczerwieni MCT MWIR 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Przenośny moduł obrazowania termicznego z detektorem podczerwonym o rozdzielczości 120×90 na poziomie płytki i interfejsem USB2.0
| Typ: | Podłączana kamera termowizyjna |
|---|---|
| Odpowiedź spektralna: | 8 ~ 14μm |
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
Lekkie integracyjne kryochłodziarko Stirling 750 mW dla chłodzonych detektorów podczerwieni
| Moc chłodzenia: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Stabilne zużycie energii: | <12 W (550 mW przy 77 K przy 20 ℃) |
| Temperatura pracy: | -45℃~+85℃ |
1280x1024 Niechłodzony moduł obrazowania termicznego LWIR do kamery monitorującej
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej Micro LWIR 256x192 12μM z obiektywem 3,2 mm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700 mW |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

