Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
3-osiowy rdzeń kamery termowizyjnej LWIR o zakresie widmowym 8 ~ 14 μM dla robotów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Wyczyść rdzeń kamery termowizyjnej LWIR z detektorami podczerwieni 640x512 12μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Zewnętrzna kamera termowizyjna RS232 LWIR Core 640x512 do monitorowania bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Kamera termowizyjna na podczerwień montowana na pojeździe przeciwodblaskowa z inteligentnym alarmem
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
LWIR Termal Night Vision Camera 384x288 17μm Termal Camera Core
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
RS058 / RS046H MWIR MCT Detektor podczerwieni do nadzoru dalekiego zasięgu
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
GAVIN615L T2SL Rdzeń kamery termowizyjnej Moduł czujnika obrazu termowizyjnego chłodzony LWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Chłodnica kriogeniczna: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
Ocieplone rdzenie kamery termicznej 320x256 30μm do wykrywania wycieków gazów VOC
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Rdzeń kamery termowizyjnej LWIR z częstotliwością klatek 25Hz/30Hz dla ADAS
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
320x256/30μm MWIR Chłodzona kamera obrazowania gazu optycznego do wizualizacji wycieków gazu
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Chłodnica kriogeniczna: | RS058 |
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |

