Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ uncooled thermal module with 9 1mm lens ] mecz 119 produkty.
Moduł kamery podczerwonej o ostrym obrazowaniu termicznym LWIR 640x512 12μm dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
9.1mm 30Hz LWIR 640x512 12µm moduł kamery na podczerwień do dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termicznej z tlenkiem wanadu 640x512 12 μm dla dronów i dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł obrazowania termicznego dronów 640x512 12μm z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
256x192 Rozdzielczość 12μm Pixel Pitch Thermography Capable Uncooled LWIR Thermal Camera Module
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Miniaturowy, niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 256x192 12μm do integracji z systemem nadzoru
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Tryb ostrości: | Skup się swobodnie |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rdzeń termowizyjny LWIR 640X512/12μm do wyraźnego obrazowania i aplikacji AIoT
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ± 3 ℃ lub ± 3% |
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
Kamery termowizyjne na podczerwień do rozwiązań z zakresu termografii medycznej
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej UAV 640x512 12 µm do bezzałogowych statków powietrznych
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
1280×1024 Rozdzielczość 12μm Pixel Pitch Vanadium Oxide Uncooled Microbolometer Thermal Imaging Detector
| Rezolucja: | 1280×1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| typ: | Mikrobolometr |

