Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ vox ] mecz 149 produkty.
256×192 rozdzielczość Niechłodzona LWIR FPA Plug-in Thermal Camera z interfejsem USB2.0
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Typowy pobór mocy: | 300 MW |
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
Niezimny moduł kamery termowizyjnej LWIR o rozdzielczości 256×192 i rozmiarze piksela 12μm
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
Ultrakompaktowy niechłodzony moduł termiczny z obiektywem 9,1/13/19mm
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
400x300 17um LWIR niechłodzony moduł kamery termowizyjnej do inteligentnego monitorowania
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Detektor podczerwieni chłodzonych LWIR 640x512/15μm do zastosowań bezpieczeństwa
| NETD: | ≤25mK |
|---|---|
| Technologia: | podczerwony |
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
Moduł miniatury w podczerwieni iMC212 z 256×192/12μm dla urządzeń przenośnych
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
|---|---|
| Rozdzielczość detektora podczerwieni: | 256x192 |
| Używany do: | Aplikacje terminali mobilnych |
Przenośny i opłacalny moduł obrazowania termicznego iMC112 z rozdzielczością 120×90
| Resultion: | 120×90/12µm |
|---|---|
| Typ detektora: | Niechłodzony mikrobolometr VOx FPA |
| Używany do: | AloT, wizja maszynowa, wizja przemysłowa, monitorowanie bezpieczeństwa |
Ultrakompaktowa kamera termowizyjna 256x192/12µm typu plug-in do urządzeń mobilnych
| Typ detektora: | Niechłodzony mikrobolometr VOx FPA |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
Kompatybilny ze smartfonem moduł kamery termicznej 120×90/12μm Kamery podczerwone nieochłodzone
| Tryb ostrości: | Skup się swobodnie |
|---|---|
| Obiektyw (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Nazwa produktu: | Kamera termowizyjna kompatybilna ze smartfonem |
Przenośny nieochłodzony moduł obrazowania termicznego o rozdzielczości 120×90 i rozmiarze pikseli 12μm do termografii
| Aplikacje: | AloT, wizja maszynowa, wizja przemysłowa, monitorowanie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Typ: | Niechłodzona kamera termowizyjna LWIR |
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony mikrobolometr VOx FPA |

