Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ vox ] mecz 149 produkty.
Detektor podczerwieni MWIR o rozdzielczości 320x256 z rozmiarem pikseli 30μm do chłodnej kamery obrazowania gazu optycznego
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| NETD: | 10mK (F1.5) |
| Waga (g): | ≤600g |
LS734 Linear Stirling Cryocooler do chłodzenia chłodzonego detektora podczerwieni MCT
| Stałe zużycie energii: | ≤10 W (430 mW przy 77 K przy 20 ℃) |
|---|---|
| MTTF: | ≥20000 godzin |
| Metoda integracji: | IDDCA |
Chłodzony kriogenicznie detektor podczerwieni MWIR 15μM 640x512 do ładunku z wieloma czujnikami
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) ≤18mK (F4) |
| Zakres widmowy 8 ~ 14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
23mm Obiektyw 320x256 Rozdzielczość 10mK NETD Kamera obrazowania optycznego gazu do wykrywania wycieku gazu
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Opcjonalny obiektyw: | Stały zoom |
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
Szybka integracja Chłodzony rdzeń kamery IR EYAS1212 Megapiksel 1280x1024 / 12μM
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
50-pinowy interfejs HRS Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej do obserwacji zwierząt
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
Rdzeń kamery termowizyjnej OEM LWIR Niechłodzony 400x300 17μM z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Ładunki UAV Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej Rozdzielczość 640x512
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Kompaktowy niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej drona 640x512 do kontroli fotowoltaicznej
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień o niewielkich rozmiarach 40 mk 0,7 W do ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

