Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ vox ] mecz 149 produkty.
RS058 LWIR Chłodzony detektor podczerwieni 640x512 dla systemu zdalnego monitorowania
| NETD: | ≤25mK |
|---|---|
| Technologia: | podczerwony |
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
Niechłodzona kamera termowizyjna FPA 50 Hz do monitorowania bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
640x512/12μm FPA Niechłodzony detektor podczerwieni do obrazowania termicznego
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony detektor termowizyjny FPA 8 ~ 14μm dla ADAS
| Rezolucja: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
400x300/12μm Niechłodzony detektor obrazowania termicznego FPA z opakowaniem ceramicznym
| Rezolucja: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej HD LWIR chłodzony 640x512 Wysoka czułość termiczna
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR 256x192 12μM do inteligentnego domu
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres temperatury: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej FPA 400x300 17um
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł kamer termicznych niechłodzonych 256x192 / 12μm dla AIoT
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Moduł termowizyjny na podczerwień chłodzony 320x256/30µm do wykrywania wycieków tlenku węgla
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Ramka klatek: | 30 Hz/60 Hz |
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |

