Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Moduł kamery termicznej LWIR do badania gorączki 400x300/17μm do diagnostyki medycznej
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej do ekranowania gorączki 400x300
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
Moduł kamery termicznej drona LWIR nieochłodzony z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rozdzielczość Moduł termowizyjny 1280x1024 z obiektywem zmiennoogniskowym 30 - 180 mm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 25Hz |
PLUG617 Moduł kamery bezpieczeństwa termicznego LWIR z rozdzielczością 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Niechłodzony moduł kamery do nadzoru termicznego LWIR 640x512 17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Niechłodzony moduł kamery termicznej 640x512/12μm Światła
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| NETD: | <40mK |
Niechłodzony rdzeń modułu kamery termowizyjnej na podczerwień 25Hz 30Hz dla ładunków UAV
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ±2℃ lub ±2% |
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
Szybka integracja Moduł kamery termowizyjnej 384x288 17μM do opieki zdrowotnej
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 60Hz z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

