Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Szybka integracja Moduł kamery termowizyjnej 384x288 17μM dla służby zdrowia
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,85 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń modułu termowizyjnej kamery na podczerwień Clear Image 640x512/17µm dla ADAS
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ±2℃ lub ±2% |
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
Moduł obrazowania termicznego bezchłodzonego z rozdzielczością 640x512
| Typowy NETD: | <40mK |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |
1280x1024 MCT MWIR Moduł chłodzonej kamery termicznej z częstotliwością obrazu 1~100Hz
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Moduł obrazowania termicznego LWIR o dokładności pomiaru temperatury ±2°C lub ±2%
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
LC260 256x192/12μm rdzeń kamery termicznej do pomiaru temperatury ciała ludzkiego
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Zakres temperatur: | 20 ℃ ~ 50 ℃ |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej o rozdzielczości 640x512 do obserwacji zwierząt na zewnątrz
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
Lekki rdzeń kamery termowizyjnej 120x90 17μM do pomiaru temperatury ciała
| Rezolucja: | 120x90 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| Zakres temperatur: | 20 ℃ ~ 50 ℃ |
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej czułości chłodzony rdzeniem 640x512 / 15μm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
Moduł kamery termowizyjnej GAVIN615B z chłodzeniem MWIR
| Typ detektora: | Chłodzony detektor podczerwieni MCT |
|---|---|
| Chłodnica krio: | RS046 |
| Rezolucja: | 640x512 |

