Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Moduł kamery termowizyjnej Clear Imaging Drone Niechłodzony rdzeń kamery LWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typowy NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termicznej LWIR bezchłodnej o rozdzielczości 120×90 12 μm Rozmiar pikseli Moduł kamery termicznej LWIR z uniwersalnymi interfejsami sterowania
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
|---|---|
| Obiektyw (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
Niechłodzony moduł 256x192 12μm radiometrycznej kamery termowizyjnej na podczerwień dla AIoT
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Skok pikseli: | 12μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej z różnymi inteligentnymi algorytmami obrazu
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej SWaP-C LWIR 640x512 12μM dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,7W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł kamery termowizyjnej dalekiego zasięgu 640x512 z obiektywem 9,1 mm do pojazdów bezzałogowych
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Nieochłodzony moduł kamery termicznej 640x512 12 μm Typowy NETD 40mk dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
256x192/12μm LWIR Moduł kamery termicznej Rdzeń nieochłodzony do termografii
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 70 mW |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamer termicznych niechłodzonych 256x192 / 12μm dla AIoT
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Moduł kamery termicznej w podczerwieni z wykrywaczem LWIR o rozmiarach 256x192/12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |

