Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej czułości 320x256 / 30μm MCT MWIR chłodzony
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | Regulacja w zakresie 1 ~ 200 Hz |
| Rozmiar: | 142 x 58,5 x 71 mm |
Nieochłodzony moduł kamery termicznej LWIR 1280x1024
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
Wysokoczuły moduł kamery termowizyjnej VOx LWIR bez chłodzenia 1280x1024/12μm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 / 17μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| NETD: | <30 mK |
|---|---|
| Waga: | ≤77g |
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
Ekonomiczny moduł kamery termowizyjnej LWIR 256×192/12μm bez chłodzenia do terminali mobilnych
| Typ: | przenośna kamera termowizyjna |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -45℃~+85℃ |
| Dokładność pomiaru temperatury: | Większa z ±2℃ / ±2% |
PLUG612 Moduł kamery termicznej Nieochłodzony VOx LWIR 640x512/12μm do kamery monitorującej
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
Kamera termiczna o rozdzielczości 120×90 z interfejsem USB2.0 dla urządzeń mobilnych
| Temperatura przechowywania: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
| Typowy pobór mocy: | 150 mW |
Moduł kamery termicznej przeciwpożarowej Moduł termiczny LWIR niechłodzony 640x512/12μm
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowy pobór mocy: | <1,2 W |
Moduł kamery termicznej LWIR 640x512 17μM nieochłodzony dla bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 12μM na podczerwień długofalowa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |

