Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Ekranowanie temperatury ciała Moduł niechłodzonej kamery termowizyjnej 384x288 17μM
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł kamery termicznej 1280x1024 12μm o wysokiej temperaturze
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR z zakresem pomiaru temperatury od -20°C do 150°C / od 0°C do 550°C
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Zoptymalizowany moduł kamery termowizyjnej SWaP-C iLC212 z obiektywem 3,2 mm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700 mW |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termicznej niechłodzonej do nadzoru LWIR 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Moduł kamery termowizyjnej 1280x1024 LWIR z obiektywem zmiennoogniskowym 30 mm - 180 mm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 1280x1024 12μm do ochrony i monitorowania
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 25Hz |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Termografia przemysłowa Moduł kamery termowizyjnej LWIR Niechłodzony 400x300 17μM
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Rdzeń modułu kamery termowizyjnej na podczerwień 640x512 17μm do termografii przemysłowej
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ±2℃ lub ±2% |
| Rezolucja: | 640x512/17μm |

