Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Moduł kamery termowizyjnej FPA Large Array 1280x1024 12μm do ochrony i monitorowania
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
Moduły kamer chłodzonych o wysokiej czułości 25mK z poziomym kierunkiem obrazu
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |
Moduł kamery termicznej niechłodzonej z rdzenia w zakresie podczerwieni serii PLUG-R 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Zakres pomiaru temperatury: | -20 ℃ ~ 550 ℃ |
| NETD: | <30 mK |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR niechłodzony w poziomie 30mK dla ADAS
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Moduł kamery termowizyjnej 400x300 17μm LWIR Niechłodzony z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Moduł kamery termicznej 256x192/12μm Rdzeń nieochłodzony LWIR do termografii
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 70mW |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 17μm niechłodzony z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| NETD: | <30 mK |
RS058 Moduł kamery termowizyjnej chłodzonej kriocoolerem T2SL LWIR 640x512/15μm
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Zakres widmowy: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 400x300 17μm z pomiarem temperatury
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł termicznej kamery do badania podwyższonej temperatury skóry 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

