Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
Ultrakompaktowy niechłodzony moduł termiczny z obiektywem 9,1/13/19mm
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Dostosowany niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 0,7 W do ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny VOx o wysokiej dokładności temperaturowej ±2 ℃
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Ultra przezroczysty chłodzony rdzeń kamery MWIR
| Używany do: | Kamera monitorująca |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 50 Hz/100 Hz |
Ultra Clear 1280x1024 12μm Moduł cieplny chłodzony do monitorowania dalekiego zasięgu
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm (MW) |
|---|---|
| Używany do: | Kamera monitorująca |
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
1280x1024 Rozdzielczość 12μm Wielkość pikseli Niechłodzony moduł kamery LWIR podczerwonej dla wszystkich monitorowania pogody
| Używany do: | Kamera monitorująca |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
Ultra Clear 1280x1024 12μm chłodzony moduł termiczny do monitorowania dalekiego zasięgu
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm (MW) |
|---|---|
| Używany do: | Kamera monitorująca |
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
1280x1024 12μm chłodzony moduł kamery IR Wykrywanie dalekiego zasięgu rdzenia
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
RS422 99,5% Moduł chłodzonego detektora podczerwieni z szybkością pikseli 1280x1024 12μM
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Monitorowanie dalekiego zasięgu Moduł kamery chłodzonej podczerwienią Rdzeń 1280x1024 12μM
| Wysoka definicja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Ramka klatek: | 50 Hz/100 Hz |

