Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 414 produkty.
Wykrywanie dalekiego zasięgu Chłodzony moduł detektora podczerwieni Rdzeń 1280x1024 12μM
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Chłodzony moduł detektora IR z detekcją dalekiego zasięgu 1280x1024 12μm
| Wysoka definicja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Ramka klatek: | 50 Hz/100 Hz |
Chłodzony rdzeń modułu detektora podczerwieni 1280x1024 12μM do monitorowania dalekiego zasięgu
| Wysoka definicja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Ramka klatek: | 50 Hz/100 Hz |
Rdzenie chłodzonych modułów kamer 1280x1024 12μm
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024 / 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Elastyczny niechłodzony moduł termowizyjnej kamery bezpieczeństwa z LWIR 640x512 12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Rozmiar: | 25,4 x 25,4 x 14,1 (z migawką) |
| Typowy pobór mocy: | <0,75 W |
Moduł kamery bezpieczeństwa termowizyjnego LWIR 400x300, niechłodzony
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
| Ramka klatek: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Niechłodzony moduł kamery monitorowania bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z opcjonalną soczewką
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
Moduł termowizyjny MWIR o wysokiej szybkości klatek chłodzony HgCdTe 640x512 15μm
| Typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
Moduł obrazowania termicznego 640x512 12um 8μm Do 14μm NETD <40mK
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |
|---|---|
| Ramka klatek: | 50 Hz |
| Składniki rozszerzenia: | VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink |

