Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 414 produkty.
Moduł obrazowania termicznego o długich falach z wykrywaczem podczerwieni 640x512 12 μm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł termowizyjny 650x512 zintegrowany z ładunkami UAV
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ± 3 ℃ lub ± 3% |
| Typowy NETD: | ≤40mK |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 60Hz z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12uM dla ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
PLUG1212 Wysoka stabilność 1280x1024 Niechłodzony moduł podczerwieni na każdą pogodę
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
384x288 17μM Niechłodzony moduł termiczny Szybka integracja do diagnostyki zdrowotnej
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Chłodzony moduł termowizyjny 640x512 / 15µm z obiektywem ze zmienną ogniskową 60~240mm/F4
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień o niewielkich rozmiarach 40 mk 0,7 W do ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
GAVIN GC1210HMF HOT Chłodzona kamera podczerwona z rozdzielczością 1280x1024 dla wykrywania dalekiego zasięgu
| Rezolucja: | 1280x1024 / 10μm |
|---|---|
| NETD: | 20mK(F2); 25mK(F4) |
| Zakres widmowy: | 3,7 μm ± 0,2 μm ~ 4,8 μm ± 0,2 μm |
RS232 Niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień 640x512 12um dla ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

