Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 414 produkty.
Moduł termowizyjny TWIN612 Ostre i wyraźne obrazy z dokładnością ± 2 ℃ lub ± 2%
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR o rozdzielczości 1280 x 1024, rozstawie pikseli 12 μm i obiektywie 30–180 mm
| Cyfrowa liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
|---|---|
| Typowy NETD: | ≤30mK |
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
Wysokiej wrażliwości MCT MWIR Infraczerwony Rdzeń Kamery Z Płytą Bliskości
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
Szybka integracja Moduł kamery termowizyjnej 384x288 17μM do opieki zdrowotnej
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Miniaturowy rdzeń kamery termowizualnej VOx FPA o rozdzielczości 120x90 i rozmiarze pikseli 12μm dla ultra-miniaturowych aplikacji SWaP-C
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
| Rezolucja: | 120x90 |
Moduł termiczny LWIR z niechłodzonym obiektywem 25 mm 640x512 12μM do wykrywania na zewnątrz
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
256x192 Rozdzielczość 12μm Wielkość pikseli Nieochłodzony moduł kamery termicznej podczerwonej do obserwacji nocnej
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł termiczny do dronów 640x512 12μM liczba klatek na sekundę 30 Hz
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł obrazowania termicznego bezchłodzonego radiometrycznego 640x512 Zakres widmowy 8~14μm dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł obrazowania termicznego Mały rozmiar 640x512 12uM dla ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

