Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
Nieochłodzony moduł kamery termicznej LWIR 1280x1024
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
Chłodzony rdzeń kamery termicznej MWIR 640x512 15μm do obserwacji dalekiego zasięgu
| typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
Nieochłodzony moduł kamery termicznej o rozdzielczości 1280x1024 i rozmiarze pikseli 12μm do bezzasłonowej pracy w zakresie bezpieczeństwa i monitorowania
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤30mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 / 17μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| NETD: | <30 mK |
|---|---|
| Waga: | ≤77g |
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
256x192 12μm Rdzeń kamery termowizyjnej Niechłodzony, w pełni zoptymalizowany SWaP-C
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | podczerwony |
| Rezolucja: | 256x192 / 12μm |
Chłodzony rdzeń kamery termicznej MWIR 640x512 15μm do obserwacji dalekiego zasięgu
| typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
1280x1024 Rozdzielczość 12μm Wielkość pikseli Nieochłodzony rdzeń kamery termicznej FPA dla bezpieczeństwa
| NETD: | ≤30mK |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |
Rdzeń kamery termowizyjnej MWIR o wysokiej szybkości klatek 15μm 640x512 z chłodnicą kriotypową RS058
| typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
Moduł kamery termicznej 1280x1024 12μm o wysokiej temperaturze
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 / 17μm zintegrowany z kamerą termowizyjną do nadzoru
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |

