Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 414 produkty.
Rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 / 17μm zintegrowany z kamerą termowizyjną do nadzoru
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
Kamera termiczna montowana w pojeździe z rozdzielczością 384x288 17μm Pixel Pitch dla zastosowań w każdą pogodę
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery IR o centralnym chłodzeniu 320x256/30μm do wykrywania wycieków gazu
| Typ: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |
OEM MCT MWIR Moduł kamery o wysokiej rozdzielczości 1280x1024/12μm
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Ręczne skupienie Rdzenie kamery termicznej z rozdzielczością 640×512 8μm do 14μm Zakres widmowy
| Centrum: | Podręcznik |
|---|---|
| Rezolucja: | 640 × 512 |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Kamera termiczna montowana w pojeździe z rozdzielczością 384x288 i 17 μm nieochłodzony detektor IR do inteligentnego systemu alarmowego
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
iSE612 Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR o rozdzielczości 640x512 i odstępie pikseli 12μm przy częstotliwości odświeżania 50 Hz
| typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 50 Hz |
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
1280x1024 12μm Moduł kamery termowizyjnej HD Wykrywanie rdzenia dalekiego zasięgu
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Zakres spektralny: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
| NETD: | ≤20mK |
Niechłodzony rdzeń kamery termicznej LWIR z soczewką atermalną o stałej ostrości 19 mm/24 mm
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 50 Hz |
| Stałe skupienie Athermal: | 19 mm/24 mm |
256x192 rozdzielczość 12μm Pixel Pitch Focus Free LWIR Thermal Camera Module for Thermography
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

