Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej o rozdzielczości 640x512 do obserwacji zwierząt na zewnątrz
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej czułości chłodzony rdzeniem 640x512 / 15μm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
Miniaturowy rdzeń kamery termicznej 256x192/12μm z mocą 330mW dla aplikacji AIoT
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ |
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej czułości 320x256 / 30μm MCT MWIR chłodzony
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | Regulacja w zakresie 1 ~ 200 Hz |
| Rozmiar: | 142 x 58,5 x 71 mm |
Ładunki UAV Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej Rozdzielczość 640x512
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Chłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 1280x1024 do szybkiego wykrywania celów
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Moduł czujnika kamery termowizyjnej LWIR VOx FPA Silne przystosowanie do warunków środowiskowych
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł czujnika kamery termowizyjnej LWIR VOx FPA Silne przystosowanie do warunków środowiskowych
| Typ: | Kamera termowizyjna do drona |
|---|---|
| Tworzywo: | Vox |
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
Wysokoczuły moduł kamery termowizyjnej VOx LWIR bez chłodzenia 1280x1024/12μm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł obrazowania termicznego o rozdzielczości 1280x1024 z soczewką zoomową o rozdzielczości 30-180 mm i wykrywaczem LWIR bezchłodnym
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤30mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz |

