Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
50-pinowy interfejs HRS Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej do obserwacji zwierząt
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
Rdzeń kamery na podczerwień 640x512 12μM z obiektywem 25 mm do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Zwiększona przejrzystość i precyzja rdzenia kamery termowizyjnej HD 1280x1024
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Chłodzony detektor podczerwieni LWIR 640x512 / 15μm zintegrowany z systemami EO-IR
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
Systemy EO-IR Zintegrowany chłodzony detektor podczerwieni LWIR 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
Przenośny moduł kamery na podczerwień w skali wafla 120×90/12μm do badań temperatury
| Typ: | Wtykowa kamera termowizyjna |
|---|---|
| wykrywacz kamery podczerwonej: | Niechłodzony LWIR FPA 120x90/12μm |
| Odpowiedź spektralna: | 8 ~ 14μm |
Chłodzony rdzeń kamery termicznej MWIR 640x512 15μm do obserwacji dalekiego zasięgu
| Typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej HD LWIR chłodzony 640x512 Wysoka czułość termiczna
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |
Detektory podczerwieni 640x512 12μM Rdzeń kamery LWIR do kontroli medycznej
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł czujnika kamery termowizyjnej LWIR VOx FPA Silne przystosowanie do warunków środowiskowych
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

