Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
Chłodzony moduł termiczny Rdzeń kamery 1280x1024 12μM Wysoka czułość termiczna
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Moduł cieplny chłodzony z wykrywaczem podczerwieni MWIR MCT o wymiarach 640x512 / 15 μm
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień o niewielkich rozmiarach 40 mk 0,7 W do ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej COIN Micro Niechłodzony 256x192 Rozdzielczość Rozmiar piksela 12μm
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres temperatury: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
Rdzeń kamery MCT MWIR o wysokiej czułości 640x512 do szybkiej integracji
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
Szybka integracja MCT MWIR Moduł cieplny chłodzony 640x512/15μm
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
W pełni SWaP 256×192/12μm Moduł kamery na podczerwień z poborem mocy 300mW i interfejsem USB2.0 do monitoringu bezpieczeństwa
| Obiektyw (HFOV/FL): | 56°/3,2 mm |
|---|---|
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
| Detektor podczerwieni: | Uchłodzony LWIR FPA 256×192/12μm |
384x288 17μM Niechłodzony moduł termiczny Szybka integracja do diagnostyki zdrowotnej
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
15μm 640x512 MCT MWIR Moduł cieplny chłodzony z zintegrowanym zespołem Dewar Cooler
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Chłodnica kriogeniczna: | RS058 |
| NETD: | ≤17mk |
320x256 rozdzielczość 30μm Wielkość pikseli MWIR Chłodzony detektor podczerwieni do obrazowania gazu optycznego z 10mK NETD do wykrywania wycieków gazu
| Rozmiar piksela: | 30μm |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
| Zakres widmowy: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |

