Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
LWIR Uncooled Infrared Camera Core 1280x1024/12μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
| NETD: | <30 mK |
Jasne obrazy termiczne LWIR Niechłodzony rdzeń kamery PLUG612 640x512/12μm
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Rdzeń kamery termowizyjnej LWIR o wysokiej czułości Niechłodzony NETD 30mk 8 ~ 14μm
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Lekki i elastyczny niechłodzony moduł termiczny z czujnikiem podczerwieni LWIR 640x512/12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 25,4 x 25,4 x 14,1 (z migawką) |
| Typowe zużycie energii: | <0,75 W |
Moduł kamery termowizyjnej serii COIN z niechłodzonym detektorem podczerwieni LWIR 400x300 / 17μm
| Technologia: | podczerwony |
|---|---|
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
Rdzeń zewnętrznej kamery termowizyjnej LWIR 640x512 25,4 mm × 25,4 mm × 35 mm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termicznej LWIR bezchłodnej o rozdzielczości 120×90 12 μm Rozmiar pikseli Moduł kamery termicznej LWIR z uniwersalnymi interfejsami sterowania
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
|---|---|
| Obiektyw (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
3-osiowy rdzeń kamery termowizyjnej LWIR o zakresie widmowym 8 ~ 14 μM dla robotów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej z różnymi inteligentnymi algorytmami obrazu
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

