Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
Ekonomiczny moduł kamery termowizyjnej LWIR 256×192/12μm bez chłodzenia do terminali mobilnych
| Typ: | przenośna kamera termowizyjna |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -45℃~+85℃ |
| Dokładność pomiaru temperatury: | Większa z ±2℃ / ±2% |
Nieochłodzona LWIR Plug-in Thermal Camera z rozdzielczością 120×90/12μm, interfejsem USB2.0 i napięciem roboczym 3.3V
| Odpowiedź spektralna: | 8 ~ 14μm |
|---|---|
| Typ: | Niechłodzona kamera termiczna |
| Detektor podczerwieni: | 120×90/12µm |
Szybka integracja kamery termowizyjnej z niechłodzonym detektorem podczerwieni na podczerwień
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
256x192 12μm Rdzeń kamery termowizyjnej Niechłodzony, w pełni zoptymalizowany SWaP-C
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | podczerwony |
| Rezolucja: | 256x192 / 12μm |
Chłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 1280x1024 do szybkiego wykrywania celów
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 17μm Compact COIN Series
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Temperatura: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
| NETD: | <40mK |
MCT MWIR Chłodzony moduł cieplny 640x512 / 15μm do wykrywania dalekiego zasięgu
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Ocieplone rdzenie kamery termicznej 320x256 30μm do wykrywania wycieków gazów VOC
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Moduł kamery chłodzonej OEM z detektorem podczerwieni MWIR MCT 1280x1024 12um
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
256×192 Rozdzielczość 12μm Wielkość pikseli Moduł termiczny do podłączenia z 300mW zużyciem energii
| Typowy pobór mocy: | 300 MW |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
| Obiektyw (HFOV/FL): | 56°/3,2 mm |

