Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
Niechłodzony moduł obrazowania termicznego LWIR 400x300/17um z termografią
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
LWIR Termal Night Vision Camera 384x288 17μm Termal Camera Core
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
SWaP-C Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
1280x1024 Niechłodzony moduł obrazowania termicznego LWIR do kamery monitorującej
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
Kompaktowy moduł termowizyjny LWIR TWIN612 do gaszenia pożarów i ratownictwa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Kompaktowa konstrukcja Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 640x512 12μm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej LWIR z częstotliwością klatek 25Hz/30Hz dla ADAS
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł kamery obserwacyjnej termicznej w podczerwieni LWIR 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Nieochłodzony moduł kamery termicznej LWIR 1280x1024
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12μM do ratownictwa pożarowego
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |

