Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
Lekki rdzeń kamery termowizyjnej LWIR z niechłodzonymi detektorami podczerwieni 640x512
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
640x512 Moduł obrazowania termicznego zintegrowany z dronami do celów kontroli
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Typ: | Kamera termowizyjna do drona |
| NETD: | ≤40mK |
Moduł kamery na podczerwień bez promieniowania do medycznego badania obrazu termicznego
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niezawodny moduł termowizyjny z mikrobolometrem FPA VOx bez chłodzenia, rozdzielczość 120×90 i rozmiar piksela 12μm
| Dokładność pomiaru temperatury: | Większa z ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| wykrywacz kamery podczerwonej: | Niechłodzony LWIR FPA 120x90/12μm |
| Typowy pobór mocy: | 150 mW |
Moduł termowizyjny na podczerwień 384x288 17um w diagnostyce medycznej
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
PLUG617 Moduł kamery bezpieczeństwa termicznego LWIR z rozdzielczością 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Moduł kamery termicznego nadzoru LWIR o wysokiej rozdzielczości Niechłodzony < 30mK NETD
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej Micro LWIR 256x192 12μM z obiektywem 3,2 mm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Pobór energii: | 700mW |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej Micro LWIR 256x192 12μM z obiektywem 3,2 mm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700 mW |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

