Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
Rdzeń termowizyjny LWIR 640X512/12μm do wyraźnego obrazowania i aplikacji AIoT
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ± 3 ℃ lub ± 3% |
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
Moduł termowizyjny LWIR VOx 640x512 zintegrowany z kamerą na podczerwień
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
OEM Małe rozmiary niechłodzone LWIR Thermal Imaging Core 256x192/12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Przenośny nieochłodzony moduł obrazowania termicznego o rozdzielczości 120×90 i rozmiarze pikseli 12μm do termografii
| Aplikacje: | AloT, wizja maszynowa, wizja przemysłowa, monitorowanie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Typ: | Niechłodzona kamera termowizyjna LWIR |
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony mikrobolometr VOx FPA |
Moduł termiczny LWIR 640x512/12μm Niechłodzony wiele standardowych interfejsów
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR 256x192 12μM do inteligentnego domu
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres temperatury: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
Zewnętrzna kamera termowizyjna RS232 LWIR Core 640x512 do monitorowania bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Wyczyść rdzeń kamery termowizyjnej LWIR z detektorami podczerwieni 640x512 12μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niezimny moduł kamery termowizyjnej LWIR o rozdzielczości 256×192 i rozmiarze piksela 12μm
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
Kamera termiczna do wykrywania gorączki, niechłodzony moduł termiczny LWIR 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

