Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
Mini niechłodzone detektory podczerwieni 400x300/12μm
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Waga: | <1,5 g |
| Typ: | Mikrobolometr |
iMC112 Miniaturowy moduł na podczerwień 120×90/12μm Niechłodzony moduł termowizyjny z bezogniskowym ustawianiem ostrości i częstotliwością odświeżania 25 Hz dla urządzeń mobilnych
| Typ: | Moduł cieplny niechłodzony |
|---|---|
| Detektor podczerwieni: | 120x90/12µm |
| Tryb ostrości: | Skup się swobodnie |
Zintegrowana kamera termowizyjna GAVIN615B Moduł kamery kompaktowej MCT MWIR
| Typ detektora: | Chłodzony detektor podczerwieni MCT |
|---|---|
| Chłodnica kriogeniczna: | RS046 |
| Rezolucja: | 640x512 |
Moduł kamery termowizyjnej OEM IR o wysokiej rozdzielczości Wykrywanie dalekiego zasięgu
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Ultrakompaktowa kamera termowizyjna wtykowa o rozdzielczości 256×192, rozmiarze piksela 12μM
| NETD: | ≤50mk |
|---|---|
| Odpowiedź spektralna: | 8 ~ 14μm |
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
Moduł termiczny chłodzony detektorem podczerwieni MCT MWIR 640x512/15µm
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Niekalibrowany rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 256x192 12μm + obiektyw 3,2 mm do kamery bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700 mW |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR 256x192/12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Waga: | 8,9 g ± 0,5 g (w tym obiektyw 3,2 mm) |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł termowizyjny iLC212 LWIR bez chłodzenia 256x192 do kamer termowizyjnych bezpieczeństwa
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR na podczerwień 640x512 9Hz 60Hz
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |

